займ на карту займ на карту срочно без отказа

Witam państwa na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy rodziną, która właściwie cała jest pochłonięta naszymi kochanymi kotami. Hodowla, a może lepiej - fascynacja kotami brytyjskimi zaczęła się wtedy gdy do naszego domu przez naszą dobrą znajomą trafiła kotka po sterylizacji.

Było to w listopadzie 2009 roku, wtedy właśnie trafiła do nas Fifi - nasza kochana babcia jak ją nazywamy. Tak później po kolei przybywały do nas kolejne koty: Anabella, Pasha i Angola.

Nasza Hodowla Tęczowy Agat *PL należy do Polskiej Federacji Felinologicznej i Sopockiego Klubu Felinologicznego Cat Club Amber http://www.ccamber.pl/

Koty rasy brytyjskiej to koty o cudownym charakterze. To Brytyjczyki właśnie mają w sobie spokój i otwartość na ludzi. Są kotami bardzo radosnymi i właściwie rozumieją każde słowo człowieka, nie wspomnę już o rozmowach prowadzonych z nami w ciągu dnia.

Bardzo lubimy jeździć na wystawy kotów z Naszymi Pupilami.  Zaraziliśmy Naszą pasją całą rodzinę i znajomych.

Brat Dominik chętnie Nam towarzyszy na wystawach bardzo dobrze zajmuję się kotami i jest pomocny:) Nasza kuzynka Alicja też lubi z Nami jeździć i bardzo Nam we wszystkim pomaga(robi też dobre kanapki na drogę):)

A najbardziej Naszą pasją zaraziliśmy znajomą Elę, która była na wystawie w Warszawie i pokochała Koty Brytyjskie(teraz czeka za małym kotkiem):)

Mamy nadzieję, że Nasza strona spodoba się Państwu i będziecie często Nas odwiedzać 🙂

Kochamy bardzo nasze kociaki. Zapraszamy do oglądania zdjęć i do kontaktowania się z nami jeśli macie państwo jakieś pytania.

Pozdrawiamy

Agata Kaźmierczak i cała rodzina (również kocia)

Korzystamy z karm Royal Canin